HUNA - SZTUKA SAMOUZDRAWIANIA I KREACJI ŻYCIA

   WROCŁAW, Wrocław
   centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-03-12, Data wygaśnięcia: 2018-04-12, Wyświetleń: 212

WROCŁAW, 17 marca 2018r.

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów, na których dowiecie się czym była i jest tajemna wiedza Kahunów – Huna. Poznacie jej zasady, nauczycie się gromadzić siłę życiową oraz poznacie modlitwy Huny - ceremonię oczyszczającą Ho'oponopono oraz modlitwę przyciągającą obfitość i dobrobyt. Ho’oponopono wywodzi się ze starożytnej filozofii Huny. Huna zaś wskazuje indywidualne drogi, które poprawiają jakość życia człowieka w każdym aspekcie jego bytu: fizycznym, eterycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym.

Huna pokazuje jak zharmonizować ze sobą wszystkie te aspekty, tak aby być szczęśliwym i zadowolonym. Dowodzi ona również, iż każda istota ludzka jest wyjątkowa, ma swój indywidualny plan życia, który jest w harmonii z całkowitym planem kosmicznym wszechświata. Na zajęciach poznacie sekret prawa przyciągania, nauczycie się dostrajać energię myśli i działań z esencją waszego wyboru, dowiecie się jakie są specjalne techniki Huny służące pogłębianiu świadomości, nauczycie się oczyszczać z traum i negatywnych uwarunkowań - Ho'oponopono.

PLAN ZAJĘĆ:

1. Czym jest Huna?

2. Trzy aspekty Jaźni.

3. Siedem zasad filozofii Huny.

4. Mana – siła życiowa.

5. Gromadzenie many – oddech kwantowy.

6. Autosugestia – techniki relaksacyjne.

7. Ho'oponopono – modlitwa oczyszczająca.

8. Ceremonia Ho'oponopono.

9. Modlitwa Huny – wzorzec modlitwy według systemu Wiedzy Kahunów.

10. Modlitwa Huny w intencji przyciągnięcia obfitości i dobrobytu.

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ. Certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią – ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono Morrnah Simeony. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Pasją pani Renaty jest również rosyjska medycyna informacyjna oraz numerologia. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów).

TERMIN: WROCŁAW, sobota 17 marca 2018r., godz. 10:00 – 18:00. (w tym proponowane przerwy od 11:45 – 12.00, 13.45 – 15.15 obiadowa, 16.40 -16.45).

KOSZT: 300 zł (w cenie materiały szkoleniowe i poczęstunek) Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: zaliczka 100 zł (najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem kursu)

Konto: 72 1140 2004 0000 3702 7522 9725 (Renata Dutkiewicz)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, 
tel. 509 354 808.

* Zapraszamy serdecznie *


Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

WROCŁAW
Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem