WARSZTATY USTAWIEŃ RODZINNYCH WG. B. HELLINGERA

   Wrocław, Wrocław (Dolnośląskie)
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-04-14, Data wygaśnięcia: 2018-04-21, Wyświetleń: 141

WARSZTATY "NOWE USTAWIENIA RODZINNE WG. METODY BERTA HELLINGERA - POWRÓT DO SIEBIE"

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty rozwojowe z nowymi, cichymi ustawieniami rodzinnymi wg. metody Berta Hellingera z terapeutką Dorotą Malewską. 

Nasze spotkanie to niezwykła możliwość, by zgłębić przyczynę swoich problemów, w spokoju i skupieniu odkryć dla nich skuteczne rozwiązanie oraz znaleźć własne, odpowiednie miejsce w systemie rodzinnym i w życiu.

Czy czujesz, że Twoje życie utknęło w jakimś punkcie? 

Masz wrażenie, że nie jesteś na swoim miejscu? 

A może czujesz, że jest dla Ciebie coś więcej, lecz istnieje nieuświadomiona blokada, która nie pozwala Tobie ruszyć dalej? 

Warsztaty są dedykowane osobom, które pragną cieszyć się sukcesem osobistym i zawodowym, dobrym zdrowiem oraz udanymi relacjami. 

Nowe, ciche ustawienia rodzinne metodą Berta i Sophie Hellinger to sprawdzona metoda, która odsłania przyczyny nie pozwalające nam żyć pełnią życia. Prace ustawieniowe pokazują, jak wielki wpływ na nasz los ma nasza rodzina i przodkowie i jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca w systemie rodzinnym. Ustawienia rodzinne odkrywają niedostępne innymi sposobami uwikłania, które są przyczyną problemów w życiu i pozwalają je skutecznie rozwiązać pracą na głębokim poziomie. Uwalniamy się od tego, co nie nasze, zajmujemy swoje miejsce w systemie rodzinnym, czujemy siłę płynącą z korzeni i zyskujemy nową świadomość, która pozwala nam żyć własnym życiem wypełnionym miłością. W bezpiecznej atmosferze pod okiem doświadczonego terapeuty, który jest przewodnikiem w procesie transformacji - krok po kroku odsłaniamy to, co do tej pory było niewidzialne, docierając do źródła niewyczerpalnej siły i miłości, która odmienia życie. 

Jako certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera moim celem jest poprowadzenie Ciebie tam, skąd wszystko płynie i co wszystko uzdrawia – do miłości. 

Jeśli jesteś gotowy/ gotowa na zmianę w swoim życiu, masz kłopot, który od dawna bezskutecznie starasz się rozwiązać – ustawienia rodzinne są dla Ciebie. 

PROWADZĄCA: Dorota Anna Malewska. Certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera. Absolwentka dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Visions. Uczestniczka seminariów Gerharda Warpera, Wolfganga Deussera. 

TERMIN: Wrocław, sobota 21 kwietnia 2018r. (godz. 10 - 18)

KOSZT: 300 zł (w cenie poczęstunek, kawa, herbata) 

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.:509354808, 665 287 695.

"Najbardziej boimy się nie tego, że do niczego się nie nadajemy, ale tego, że poczujemy się potężni ponad miarę. To nasze światło, nie mrok, najbardziej nas przeraża. Pytamy samych siebie: czyżbym mógł być tak błyskotliwy, wspaniały, utalentowany i cudowny? A dlaczego nie? Jesteś dzieckiem wszechświata. Udając, że jesteś mały, nie przysłużysz się światu. Nie ma sensu kurczyć się po to, by inni ludzie nie czuli się przy tobie niepewnie. Narodziliśmy się po to, by manifestować chwałę wszechświata, która w nas istnieje. Nie w niektórych z nas, ona istnieje we wszystkich. Pozwalając aby jaśniało nasze światło, nieświadomie dajemy innym pozwolenie na to samo. A gdy wyzwalamy się z własnych lęków, Nasza obecność automatycznie wyzwala innych" Marianne Williamson.


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

Wrocław
Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem